Rīgas Tehniskās universitātes Starptautiskās tehnoloģiju un zinātnes vidusskolas atklāšanas pasākums (RTU SZTS).

Datums:
28.Septembris

Laiks:
16:00

Vieta: Rīgas Tehniskās universitātes Starptautiskā zinātnes un tehnoloģijas skola, Kronvalda bulvāris 1

SZTS ir izveidota, lai nodrošinātu augstākā līmeņa izglītībau angļu valodā, koncentrējoties uz STEM priekšmetiem. Mūsu trīs gadu programma, atbilstot prestižajai Kembridžas International AS & A līmeņu mācību programmai, vispusīgi sagatavo studentus studijām augstskolās. Pateicoties mūsu savienojumam ar Rīgas tehnisko universitāti (RTU), studenti iegūst ekskluzīvu pieeju resursiem un ekspertīzei.

Kembridžas AS un A līmenis ir pasaulē atzīta kvalifikācija, kas veicina neatkarīgu domāšanu un kritiskās prasmes, vienlaikus sagatavojot skolēnus akadēmiskiem un profesionāliem panākumiem. Pirmā studentu grupa uzsāks studijas 2024. gada septembrī. Tomēr mēs vēlamies satikt zinātkārus potenciālos studentus un viņu vecākus jau tagad – atklājiet, kā ISST var būt ceļš uz akadēmisko izcilību jau 28. septembrī!!

Pasākums, Ziņas

Publicēts