RTU SZTS atvērto durvju diena

📅 Datums: 13. maijs

🕒 Laiks: 16:30 – 19:00

📍 Atrašanās vieta: RTU Zinātniskā bibliotēka, Paula Valdena iela 5

Reģistrācija: Lūdzu, reģistrējieties šeit.

RTU SZTS ar prieku paziņo par mūsu skolas pārcelšanos uz aizraujošo un iespēju pilno Ķīpsalas studentu pilsētiņu. Šī stratēģiskā pārcelšanās mūs tuvina RTU rosīgās studentu pilsētiņas dzīves sirdij, piedāvājot mūsu studentiem pieeju vairāk iespējām un resursiem.

Aicinām jūs uz Atvērto durvju dienas pasākumu 13. maijā. Tā ir jūsu iespēja iepazīties ar mūsu jauno studentu pilsētiņu, iepazīties ar RTU SZTS direktoru un mūsu skolotājiem.

Pasākumā plānotas sekojošas aktivitātes:

• Studentu pilsētiņas tūre: izpētiet mūsu modernās telpas, laboratorijas un studentu atpūtas telpas.
  • Tikšanās ar direktoru: iepazīstaties ar mūsu direktoru, gūstiet ieskatu RTU SZTS redzējumā un misijā.
  • Iepazīšanās ar skolotājiem: iepazīstaties ar pieredzējušajiem skolotajiem, uzziniet par mūsu programmu un atklājiet aizraujošas pētniecības iespējas.
  • Tīklošanās: vērtīgu kontaktu veidošana RTU SZTS kopienā
  • Atspirdzinājumi: baudiet vieglus atspirdzinājumus, vienlaikus gremdējoties mūsu jaunās universitātes pilsētiņas dzīvespriecīgajā atmosfērā.

Nepalaidiet garām šo iespēju būt daļai no RTU SZTS piedzīvojuma mūsu jaunajā Ķīpsalas universitātes pilsētiņā!

Pievienojieties mums 13.maijā neaizmirstamai izpētei.

Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, reģistrējieties šeit

Mēs ar nepacietību jūs gaidām savās jaunajās mājās!

Papildus atgādinām, ka 1. jūnijā ir šī gada pēdējā iespēja kārtot RTU SZTS iestājpārbaudījumu un pievienoties RTU SZTS kopienai jau šī gada septembrī. Vairāk uzzināt var šeit.

Pasākums, Ziņas

Publicēts